Get in touch

Use the form on the right to email me directly.

I am exited to hear your story, answer your questions and provide support. 

4 Mařákova
Praha, Hlavní město Praha, 160 00
Czech Republic

+420 776 294 094

Nina Schauta: a psychologist and coach providing personal development coaching and therapy online, to help others life happier and more fulfilled lives. Sign up for FREE tips and tools for a happier life.

IMG_5773.JPG

Psycholog a psychoterapeut, Praha 6, Dejvice, Hradčanská

Terapie s Nina Schautová, psycholog a psychoterapeut, Praha 6 - Dejvice, nedaleko metra Hradčanská.

 

 

Najděte odvahu žít svůj život.

Pro mnoho z nás je těžké být šťastný. Nejdříve se snažíme dělat to, co je pro nás podle společnosti dobré. A často, jak se snažíme naplnit očekávání, zjistíme, že nejsme šťastni. Tak se snažíme nabrat odvahu a být samým sebou. Jenm abychom zjistili, že nemáme ani tušení, kdo vlastně jsme. Pak se dostavuje strach. Co když nejsem dobrý člověk. Nebo hůř, co když nejsem hoden lásky. Jen někteří z nás se postaví svému strachu a vydají se na cestu do neznáma. Vydají se na cestu hledání a zjistí, jak je lehké ztratit směr. Znova a znova se ztrácíme při hledání sebe. Nadšení, ale také často osamělý, úzkostní, smutní či naštvaní. Na ceste za svým lepším já.

Nechoďte sami.

 

Při práci se mnou čerpáte z desetileté zkušenosti, která jde ruku v ruce s vědeckým zázemím. Jsem psycholožka a psychoterapeutka a také člověk, stejně jako Vy, se svými obavami, úzkostmi a smutky. Mým posláním v životě je sdílet s vámi, co jsem se o štěstí naučila ze své osobní zkušenosti, studia a také výzkumu.

Poskytuji maximální flexibilitu a kvalitní služby. Využívám ke své práci i nejen své znalosti ale i vymoženosti internetu, abych vám poskytla maximální flexibilitu a nejlepší výsledek. Nabízím osobní setkávání a také online poradenství. Na svém blogu sdílím prověřené  techniky a nástroje pro lepší život. A neustále se dále vzdělávám.

Při práci s Ninou jsem si uvědomila, že mohu mít obojí, pracovní výsledky i soucit sama se sebou.
— klientka

Rozviňte svou intuici

Nejnovějši poznatky a vlastní výzkum intuice se mi podařilo vydat knižně. Najdete ji v každém větším knihkupectví nebo eshopu:

Najděte inspiraci

Chcete-li začít novou kapitolu ve svém životě, neváhejte!

Přihlašte se a získejte občasník s praktickými informacemi, nebo sledujte mé aktuality na sociálních sítích.


Ozvěte se mi

Napište mi email na nina.schautova@gmail.com nebo mi zavolejte na +420 776 294 094, či napiště pomocí formuláře:

Kde mě najdete

Kancelář mám Mařákově 4, Praha a - Dejvice nedaleko Hradčanské